|
[5.16] A 2003. évben befejezett programokból* kikerülõk elhelyezkedési arányai nem, kor és iskolai végzettség szerint
|
Munkaviszonyban nem állók |
Támogatott vállakozók1 |
Bértámogatással foglalkoztatottak |
Pályakezdõk |
|
ajánlott képzései |
elfogadott képzései |
összesen |
munkatapasztalat-szerzõ támogatása |
foglalkoztatási támogatása |
|
| Nemek szerint |
|
|
|
|
|
|
|
| Férfiak |
44,0 |
50,1 |
46,5 |
91,6 |
57,8 |
65,0 |
75,6 |
| Nõk |
42,7 |
43,8 |
43,2 |
86,4 |
66,0 |
66,9 |
83,0 |
| Korcsoportok szerint |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
34,3 |
38,0 |
35,6 |
80,0 |
38,8 |
60,7 |
75,7 |
| 20-24 |
45,1 |
48,4 |
46,5 |
89,2 |
58,9 |
66,7 |
90,5 |
| 25-29 |
46,9 |
47,6 |
47,2 |
89,8 |
61,1 |
75,5 |
100,0 |
| X-29 együtt |
43,5 |
46,5 |
44,8 |
89,5 |
59,4 |
66,1 |
78,2 |
| 30-34 |
42,9 |
46,5 |
44,5 |
90,9 |
64,5 |
|
|
| 35-39 |
43,1 |
48,5 |
45,4 |
88,1 |
62,7 |
|
|
| 40-44 |
44,5 |
45,1 |
44,8 |
90,0 |
63,9 |
|
|
| 45-49 |
41,6 |
41,5 |
41,5 |
91,2 |
62,4 |
|
|
| 50-54 |
40,9 |
39,9 |
40,5 |
87,4 |
65,1 |
|
|
| 55+ |
39,5 |
45,5 |
42,0 |
82,1 |
57,6 |
|
|
| Iskolai végzettség szerint |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 ált.-nál kevesebb |
29,4 |
0,0 |
28,9 |
|
33,2 |
12,5 |
|
| 8 általános |
40,2 |
38,6 |
39,6 |
81,7 |
50,4 |
52,8 |
66,7 |
| Szakmunkásképzõ |
46,8 |
46,8 |
46,8 |
91,0 |
62,7 |
64,7 |
75,2 |
| Szakiskola |
40,4 |
39,4 |
39,9 |
90,9 |
60,3 |
50,0 |
100,0 |
| Spec. szakiskola |
31,3 |
42,9 |
34,8 |
100,0 |
70,2 |
62,5 |
|
| Szakközépiskola |
44,1 |
48,4 |
46,1 |
89,1 |
70,1 |
66,2 |
100,0 |
| Technikum |
40,4 |
52,2 |
45,6 |
89,6 |
68,5 |
68,9 |
100,0 |
| Gimnázium |
40,2 |
44,6 |
42,1 |
89,1 |
67,5 |
62,4 |
100,0 |
| Fõiskola |
50,8 |
51,3 |
51,0 |
89,3 |
65,2 |
72,9 |
100,0 |
| Egyetem |
52,2 |
52,5 |
52,3 |
91,1 |
75,0 |
78,6 |
|
| Összesen |
43,2 |
46,0 |
44,4 |
89,6 |
62,0 |
66,1 |
78,2 |
|
| Jegyzet: 3 hónappal a programok befejezése után. |
| 1 Továbbélési arány. |
| Forrás: FH. |
|
|