|
[5.15] A 2002. évben befejezett programokból* kikerülõk elhelyezkedési arányai nem, kor és iskolai végzettség szerint
|
Munkaviszonyban nem állók |
Támogatott vállakozók1 |
Bértámogatással foglalkoztatottak |
Pályakezdõk |
|
ajánlott képzései |
elfogadott képzései |
összesen |
munkatapasztalat-szerzõ támogatása |
foglalkoztatási támogatása |
|
| Nemek szerint |
|
|
|
|
|
|
|
| Férfiak |
42,6 |
48,2 |
45,0 |
91,8 |
59,3 |
66,6 |
73,9 |
| Nõk |
43,8 |
44,3 |
44,0 |
88,7 |
66,3 |
67,2 |
83,3 |
| Korcsoportok szerint |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
33,0 |
39,3 |
35,4 |
87,5 |
44,9 |
61,4 |
78,3 |
| 20-24 |
46,7 |
47,5 |
47,0 |
92,4 |
56,1 |
68,8 |
79,0 |
| 25-29 |
46,8 |
47,4 |
47,1 |
88,0 |
62,8 |
70,6 |
|
| X-29 együtt |
43,8 |
46,0 |
44,7 |
89,5 |
59,2 |
66,9 |
78,4 |
| 30-34 |
43,8 |
46,9 |
45,2 |
91,1 |
65,0 |
|
|
| 35-39 |
42,2 |
44,1 |
43,0 |
92,6 |
64,9 |
|
|
| 40-44 |
43,1 |
47,4 |
44,8 |
92,9 |
65,6 |
|
|
| 45-49 |
41,3 |
45,0 |
42,8 |
88,3 |
64,6 |
|
|
| 50-54 |
44,0 |
42,5 |
43,3 |
94,2 |
65,8 |
|
|
| 55+ |
35,8 |
38,1 |
36,8 |
81,5 |
58,2 |
|
|
| Iskolai végzettség szerint |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 ált.-nál kevesebb |
17,6 |
33,3 |
17,9 |
100,0 |
38,1 |
35,3 |
|
| 8 általános |
39,2 |
38,8 |
39,1 |
84,8 |
52,0 |
55,1 |
|
| Szakmunkásképzõ |
45,5 |
48,0 |
46,8 |
90,5 |
64,0 |
65,2 |
78,1 |
| Szakiskola |
42,1 |
41,7 |
41,9 |
83,9 |
62,1 |
66,7 |
80,0 |
| Spec. szakiskola |
36,8 |
42,9 |
38,5 |
100,0 |
40,0 |
40,0 |
|
| Szakközépiskola |
45,7 |
46,8 |
46,2 |
91,0 |
70,5 |
69,1 |
|
| Technikum |
48,5 |
48,9 |
48,7 |
91,9 |
71,2 |
74,1 |
|
| Gimnázium |
41,0 |
44,3 |
42,4 |
92,9 |
67,9 |
63,8 |
|
| Fõiskola |
50,8 |
51,6 |
51,1 |
91,1 |
70,1 |
71,3 |
|
| Egyetem |
46,5 |
52,6 |
49,3 |
94,4 |
72,6 |
71,7 |
|
| Összesen |
43,3 |
45,8 |
44,4 |
90,7 |
62,9 |
66,9 |
78,4 |
|
| 1 Továbbélési arány. |
| Jegyzet: 3 hónappal a programok befejezése után. |
| Forrás: FH. |
|
|